YÖNETİM TEKNİKLERİ UYGULAMA DANIŞMANLIĞI

Yönetim Teknikleri Uygulama Danışmanlığı hizmetlerimizle uzman ekibimizin rehberliğinde paylaştığımız yöntem teknikler sayesinde verimli, etkili ve güvenli uygulamalarla iş sonuçlarını yüksek performans seviyelerine ulaştırmayı hedefliyoruz.

Süreç Yönetimi Danışmanlığı kapsamında, kurumsal yapıdaki iş süreçlerini yapılandırıyoruz. İş süreçlerini daha etkili, verimli ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde geliştiriyoruz. Yönetim adımlarını süreç yönetimi ilkeleri ve yaklaşımıyla yönetecek şekilde yeniden yapılandırıyoruz. Yönetim süreçleri, temel süreçler ve destek süreçlerin birbiriyle etkileşimini en optimum dengeyle, yüksek performansla ve uyumlu şekilde yönetmesini hedefliyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Danışmanlığı kapsamında, kuruluşun müşteri ilişkileri yapısını ve süreçlerini yönetim ekibiyle birlikte gözden geçirerek müşteri memnuniyeti odaklı olarak yeniden yapılandırıyoruz ve geliştiriyoruz.

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı kapsamında, ISO 9001 ve entegre yönetim sistemi standartları şartlarına uygun sistemlerin kuruluşun ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlıyoruz, uygulamaya alıyoruz.

Yönetici Koçluğu kapsamında, yöneticilerin liderlik ve yönetim becerilerinin koçluk tarafsız bir yaklaşımla değerlendiriyoruz. Yaklaşım ve teknik yetkinliklerinin köklü, kalıcı ve uygulama odaklı gelişmesini sağlıyoruz

SÜREÇ YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI
YÖNETİCİ KOÇLUĞU