ÜCRETSİZ ÖN DEĞERLENDİRME HİZMETİMİZ

Kapsamlı danışmanlık projesi öncesi, ücretsiz “ön değerlendirme hizmeti” sunarak firmanızın kurumsal gelişim seviyesini ve gelişim alanlarını belirliyoruz.

Böylece kapsamlı yönetim danışmanlığı projesi öncesi mevcut seviyenizi ve gelişim alanlarını belirlemiş oluyoruz. Bu bilgilerden yararlanarak danışmanlık projemizi ve teklifimizi ziyaretimiz ve edindiğimiz bilgiler sayesinde edindiğimiz somut ve gerçek bilgilere dayanarak oluşturuyoruz.

“Kurumsal Gelişim Seviyesi Analizi (KGSA – Corporate Excellency /Maturity Level Analysis)’ni aşağıdaki adımlarla gerçekleştiriyoruz;

  1. Sözlü ve yazılı bilgiler : Öncelikle firmanızın yapısı ve ihtiyaçları hakkında bilgileri sözlü ve yazılı olarak alıyoruz.
  2. Soru listesi : Daha sonra kapsamlı soru listesi üzerinden detaylı bilgi alarak genel bir ön değerlendirme yapıyoruz.
  3. Ziyaret planlaması : Kapsamlı projelerde ve entegre yapısı olan kuruluşlarda firmanızı ziyaret etmek üzere planlama yapıyoruz.
  4. Görüşme, araştırma ve bilgi alma : Saha turu ve çalışma ortamı analizi yapıyoruz, yönetici ve yetkililerle yaptığımız görüşmeler sonucunda gerekli bilgileri alıyoruz, doküman, kayıt ve raporları analiz ediyoruz.
  5. Raporlama ve paylaşım : Alınan bilgilerin KGSA Modeli’ne göre değerlendiriyoruz ve puanlıyoruz.
Daha sonra yazılı raporu ve analiz sonuçlarını firmanın yönetim ekibiyle paylaşıyoruz.