ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDINA GEÇİŞE YÖNELİK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK PAKETLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ

Bildiğiniz gibi, ISO 9001 standardı 2015 yılında önemli ve köklü değişiklikler getirerek revize edildi. ISO 9001 belgesi olanlar veya yeni belge almak isteyen firmalar, Eylül 2018’e kadar mevcut “Kalite Yönetim Sistemi”ni yeni standardın şartlarına uyumlu hale getirerek geliştirmek durumundadır.

Firmanızda eğitim ve danışmanlık hizmeti sunarak mevcut Kalite Yönetim Sistemi’nin ISO 9001:2015 standardı şartlarına göre geliştirilmesi ve belgelendirilmesi sürecine destek vermek istiyoruz. Kurumsal gelişime destek verecek şekilde sistem, prosedür ve süreçlerinizi birlikte gözden geçirerek gerektiğinde köklü geliştirmelerle yeniden yapılandırabiliriz. Bu sayede önemli, tekrarlayan problemlere neden olan aksamaları, sistem ve süreçlerde yapacağımız köklü geliştirmeler sayesinde kalıcı olarak önleyebiliriz.

Ayrıca düzenleyeceğimiz eğitimlerde paylaşacağımız tekniklerle yönetici ve sorumluların sistem, süreç, kalite, verimlilik, müşteri memnuniyeti ..vb. kavramlar ve uygulamalar hakkında  ortak dil oluşturmasını, anlayış ve bilinç ve farkındalık içinde olmasını sağlayabiliriz.     

Eğitim ve danışmanlık çözüm önerilerimizi farklı teklif paketleri halinde kısa özet olarak aşağıda ve detaylı olarak ekli sunumda sunuyoruz. Firmanızda mevcut KYS uygulamalarının seviyesi ve yeterliliğine bağlı olarak en uygun eğitim ve danışmanlık teklif paketini birlikte belirleyebiliriz.

1.Genel Bilgilenme Eğitimi Paketi (E1)

2.Kapsamlı Eğitim Paketi (E2)

3.Genel KYS Geliştirme Danışmanlığı Paketi (D1)

4.Kapsamlı KYS Geliştirme Danışmanlığı Paketi (D2)

Çözüm paketlerimizle ilgili bilgi almak ve teklif talep etmek için info@polater.com.tr mail adresimize talebinizi iletmeniz yeterlidir.