İŞBİRLİĞİ AĞIMIZ - DANIŞMANLIK

 

Yönetim danışmanlığı projelerimizde, kurumsal gelişim odaklı çalışmaları kuruluşa özgü koşulları dikkate alacak şekilde üst seviye yetkinliğe sahip danışmanlardan oluşan ekipler oluşturuyoruz.

Bu sayede kapsamlı uzmanlık ve deneyimin ortak bir platformda kaynaşmasını, en uygun yöntem ve tekniklerin kullanılmasını sağlıyoruz. Bu sayede özgün, etkili ve verimli çözümlerin hızlı, etkili ve yararlı şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

 

GALATA ADVISORS 

Galata Advisors ana kuruluşu olan Galata Global Audit desteğinde finansal ve mali danışmanlık, iç denetim, kalite odaklı vergi, bağımsız denetim, muhasebe alanlarında kuruluşlara destek veriyor.

Galata Global Audit, dünyanın 13. büyük denetim oluşumu olarak 150’den fazla ülkede bağımsız denetim ve danışmanlık hizmeti veren Eura Audit İnternational’in üyesidir.

Galata Advisors ile işbirliği oluşturduğumuz çalışmalar;

Kuruluşların kurumsal gelişimine yönelik yönetim danışmanlığı, süreç yönetimi danışmanlığı, yönetim ve profesyonel gelişim alanlarında eğitim sunulması konularını kapsamaktadır. 

 

SÜREÇ DANIŞMANLIK 

Süreç Danışmanlık,  kuruluşların rekabet ve paydaş memnuniyetinde başarılarını yükseltmek amacıyla kalite, stratejik yönetim ve süreç yönetimi konularında danışmanlık desteği sunuyor.  

Süreç Danışmanlık, güçlü kadrosunun zengin bilgi ve saha deneyimlerini kuruluşların ihtiyaçları ve hedefleriyle profesyonelce bütünleştiriyor. Kuruluşlar için gelir tabanlı iyileştirme fırsatları yaratabilen çözümler geliştirmeye odaklanıyor.

Süreç Danışmanlık ile işbirliği oluşturduğumuz çalışmalarımız;

Süreç yönetimi, stratejik yönetim, verimlilik geliştirme projeleri, yönetim sistemleri, kurumsal farkındalık ve aidiyeti geliştirme ve yaygınlaştırma eğitimleri konularını kapsamaktadır. 

 

KOBEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

KOBEM Eğitim ve Danışmanlık, kendi uzmanlık alanlarında başarılı çalışmalar yaparak yetkinleşmiş uzmanlardan oluşan ekibiyle ileri seviye yönetim sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesine odaklanır.

Kobem Ekibi, başta otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayii, elektronik, kimya, inşaat  yazılım sektörleri olmak üzere, müşterilerinin gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerine göre kuruluşların yönetim sistemlerini titizlikle tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya alıyor. 

Kobem Eğitim ve Danışmanlık ile işbirliği oluşturduğumuz çalışmalarımız;

İleri seviye yönetim sistemleri, otomotiv sektörüne yönelik yönetim sistemleri, kalite teknikleri eğitimleri konularını kapsamaktadır.

 

 

ORHAN ÇEVİK DANIŞMANLIK

Orhan Çevik, 1994 yılından bu yana tasarım metodolojisi, stratejik planlama, süreç yönetim sistemleri, kalite ve süreç iyileştirme yöntemleri konularında değişik kuruluşlarda yönetici veya danışman olarak başarılı uygulamalar gerçekleştirdi.

Altı Sigma Eğitici ve Uzman Kara Kuşak eğitimini 2002 yılı başında ABD’de tamamladıktan sonra, Uzman Kara Kuşak, Altı Sigma projelerinin yönetimi, eğitim programlarının ve yeni ürünlerin hazırlanması ve geliştirilmesi, eğitmenlik, Kara Kuşak ve Yeşil Kuşak projeleri koçluğu rollerini üstlendi.