ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Yönetim danışmanlığı projelerimizde, güçlü kadroları, teknoloji olanakları ve müşteri ağıyla entegre hizmet sunan çözüm ortaklarımızla güç birliği oluşturuyoruz.

Bu sayede kapsamlı uzmanlık ve deneyimin ortak bir platformda kaynaşmasını, çözüm ortaklarımızın kaynak ve olanaklarını, ekibimizin zengin bilgi ve deneyim en birikimimizle birleştirerek daha etkili ve verimli çözümlerin hızlı, etkili ve yararlı şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

 

BİMSER ÇÖZÜM

Bimser Çözüm, 1998 yılında müşterilerinin kurumsal düzeyde verimliliklerini arttıracak iş süreci otomasyon yazılımları geliştirmek amacıyla Kocaeli’de kuruldu.

Kocaeli Üniversitesi Teknopark’ında AR-GE ekibi ve İstanbul Maltepe’deki operasyon merkezi ile faaliyetine devam ediyor. Uluslararası alanda da Türk yazılım firması olarak varlığını gösteren Bimser, İrlanda-Dublin ofisi ve Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de uluslararası çözüm ortakları ağı ile uluslararası arenada kendine önemli bir yer edinmiş durumda.

Bimser Çözüm, müşterilerine sadece yazılım değil, aynı zamanda başarılı çözümler sunuyor.  Stratejik iş ortağı anlayışı ile hizmet veren Bimser Çözüm’ün ürünleri günlük hayatta 500.000’den fazla uç kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Bimser Çözüm ile işbirliği oluşturduğumuz çalışmalar;

Bimser Çözüm Ortağı olarak aşağıdaki yazılım ürünlerinin satışı, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yürütmek

  • QDMS Entegre Yönetim Sitemi
  • Ensemble : Süreç, Strateji ve Performans Yönetimi Sistemi
  • eBA : Belge, Doküman ve İş Akışı Yönetim Sistemi
  • WebBoys Kurumsal Varlık Yönetimi Sistemi 

 

SİGMA CENTER

Kalite ve Verimlilik Yönetimi konularında Yönetim Danışmanlığı hizmeti sunmak için 1999 yılında kuruldu.

Sigma Center, yaklaşık 20 kişilik uzman kadrosu ile başta merkezi olan Bursa’dan Kocaeli, Gaziantep, İstanbul ve İzmir temsilciliklerinin de katkıları ile yurt geneline ve zaman zaman da yurt dışına eğitimler veriyor ve danışmanlık yapıyor.

2011 yılında kurulan “Uzaktan Eğitim” altyapısıyla kuruluşlara verdiği örgün eğitimleri uzaktan eğitimlerle destekliyor. Aynı zamanda kendi hizmetlerine erişemeyen bireylere ve/veya kuruluşlara bilgi ve tecrübelerini uygun şartlarla aktarıyor.

Sigma Center ile çözüm ortaklığı kapsamında oluşturduğumuz çalışmalarımız;

Stratejik yönetim, müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında yönetim danışmanlığı, kişisel gelişim konulardan eğitimler ve uzaktan eğitim tasarımı ve sunumu konularını kapsamaktadır.